SÜRDÜREBİLİRLİK

Sponsorluk

Ekonomik kalkınma ile toplumsal kalkınmanın birlikte yürümesi gerektiğine inanan Koç Topluluğu kültür, sanat, spor, eğitim, sağlık gibi farklı alanlarda katma değer yaratmak ve ülkemizi uluslararası platformlarda tanıtabilmek için pek çok farklı proje yürütüyor.

Vlogger Akademisi; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim kurumu olarak tasarlanmıştır. Video blogger akademisi; Bursa ve çevresinde yaşayan, Vlogger / Vlog iletişimine meraklı, ekran uyumu yüksek, vizyoner adayların, yıl içinde 4 kez tekrarlanacak birer aylık eğitim etkinliğiyle Vlogger olarak yetiştirilmesine ve yeni Vlogger adaylarının konu dahilinde çektikleri videoların Vlogger Akademi web sitesinde yayınlanmasına ve filmler arasından yapılacak bir seçkiyle BursaGo Youtube Kanalı’na katkı sunulmasına dayalı bir eğitim projesidir.

Akdeniz Havzası Dünya’nın önde gelen turistik yerlerinden biridir. Yıl boyunca ev sahipliği yaptığı milyonlarca sakininin yanı sıra yılda yaklaşık 300 milyon ziyaretçi çeker. Ama Akdeniz’imizi severken ona zarar veriyor olabiliriz. Turizm ve kalkınmanın sonuçları – inşaat, çevre kirliliği, gittikçe artan deniz trafiği, aşırı avlanma, bilinçsiz dalışlar ve fırsatçı balıkçılık – Akdeniz’e geri dönülmez şekilde zarar veriyor. Deniz Koruma Alanları insan faaliyetlerini yerel ekonominin ve ekosistemin gelişebileceği bir şekilde yönlendirir. Akdeniz’in nimetlerinden faydalanmayı ve tadını çıkarmayı ona zarar vermeden yapmamızı sağlar. Bu bağlamda, Yiğit Topluluğu olarak denizlere verdiği önemler ile birlikte Akdenizden başlıyarak Ege ve Marmara denizini korumak için projeleri düzenliyor ve sponse ediyoruz.

Yaz aylarında deniz ve göllerde boğulma vakalarına sıklıkla rastlanır. Son yıllarda ise denizler boğuluyor artık. Denizlerde yaşam bulmuş bütün canlılar, balıklardan ahtapotlara hemen hepsi nefes almakta zorlanıyor. Küresel ısınma ve iklim değişimi karasal canlılar kadar deniz canlılarını da tehdit ediyor. Sucul yaşam alanlarında oksijen gittikçe azalıyor. Denizleri koruma konusunda hassasiyetle yaklaaşn Yiğit Topluluğu denizleri koruma kapasmında Denizler Boğuluyor isimli projesini gerçekleştirmiş ve sponse etmiştir.

Teknoloji gücümüz, inovasyon yeteneğimiz ve marka değerlerimiz bugüne kadar elde ettiğimiz başarıların arkasındaki itici güç oldu. Bu yetkinliklerimiz gelecekte elde edeceğimiz başarıların da teminatı. Diğer yandan, etki alanımız işimizin ve yönettiğimiz markaların çok ötesine uzanıyor. Çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla, yatırımcılarımızla, tedarikçilerimizle ve bayilerimizle kurduğumuz uzun soluklu ilişkiler ve ilham veren, örnek duruşumuzla bundan sonraki dönemde de pozitif değişimin küresel ölçekteki öncüsü olmayı hedefliyoruz.

İLETIŞIM ADRESLERI

444-9-948
info@yigityatirim.com

BROOKLYN

NY 10128

İstanbul Cad. Altınova Mah.

No:428 Kat:10-11 Daire:39 Osmangazi/BURSA

İstanbul Cad. Alaşarköy Mah.

No:24
Osmangazi/BURSA