SÜRDÜREBİLİRLİK

İnsan

Kurulduğumuz günden bu yana çalışma arkadaşlarımızı her zaman ön planda tuttuk;
kariyerleri boyunca gelişimlerine katkı sağlamaya ve dinamik iş hayatında başarılı olmaları için en uygun ortamı sunmaya odaklandık.
Bu yaklaşımın doğal bir sonucu olarak, çalışma arkadaşlarımızın potansiyellerini en üst seviyede kullandıklarını ve topluluğumuzun faaliyet gösterdiği tüm endüstrilerde rol model olarak kabul edildiğini gözlemliyoruz.

İş yapma şeklimizin şimdiye kadar hiç olmadığı kadar büyük bir değişimden geçtiğini göz önüne aldığımızda, yarın ihtiyaç duyacağımız yetkinliklerin bugünkülerden çok farklı olacağını söyleyebiliriz.
İşgücümüzün giderek küreselleşen müşteri tabanımızla örtüşmesi gerekliliğinden hareketle, ancak daha çeşitli ve kapsayıcı bir yaklaşımla uzun süreli ve başarılı büyüme hedefimizi gerçekleştirebileceğimize inanıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana çalışma arkadaşlarımızı her zaman ön planda tuttuk; kariyerleri boyunca gelişimlerine katkı sağlamaya ve dinamik iş hayatında başarılı olmaları için en uygun ortamı sunmaya odaklandık. Bu yaklaşımın doğal bir sonucu olarak, çalışma arkadaşlarımızın potansiyellerini en üst seviyede kullandıklarını ve topluluğumuzun faaliyet gösterdiği tüm endüstrilerde rol model olarak kabul edildiğini gözlemliyoruz.

Çalışanlarımıza ihtiyaç duyacakları becerileri kazandırmaya ve çok yönlü yeteneklerle donatılmış kapsayıcı iş yerleri oluşturmaya odaklanıyor, geleceğin en zorlayıcı toplumsal konularına ancak bu şeklide çözümler geliştirebileceğimize inanıyoruz.

İLETIŞIM ADRESLERI

444-9-948
info@yigityatirim.com

BROOKLYN

NY 10128

İstanbul Cad. Altınova Mah.

No:428 Kat:10-11 Daire:39 Osmangazi/BURSA

İstanbul Cad. Alaşarköy Mah.

No:24
Osmangazi/BURSA