Hakkında

Bİz

Yiğit Yatırım, 2007 yılında Yiğit Grup adıyla, aynı zamanda firma başkanlığı görevini de yürüten Serkan Yiğit tarafından kuruldu. Merkezi, Bursa’da bulunan firmamız, kısa süre içinde çok sayıda işkolunu bünyesine katarak faaliyet alanını genişletti. 2014 yılında kurulan Yiğit Holding, Yiğit Grup’un yönetimini ve grup bünyesindeki tüm iş kollarının koordinasyonunu üstlendi.
Yatırım, medya, turizm, sanayi (havacılık, savunma, uzay sanayi, denizcilik, gemicilik), destek hizmetleri (danışmanlık, araştırma, eğitim, sosyal sorumluluk ve kültür) gruplarıyla hizmet veren kurumumuz, farklı iş alanlarını temsil eden markalarıyla güçlü bir bilinirliğe sahip.
Türkiye’deki partnerlerinin yanı sıra uluslararası kurum ve firmalarla da işbirliği yapan Yiğit Yatırım, tüm iş kollarında en yeni teknolojiyi kullanan inovatif kadrolarıyla, günü takip eden değil YARINA ÖNCÜLÜK EDEN yenilikçi ve dinamik bir kurum kimliği taşımaktadır.

Her projede kendimizi tekrarladığımız tek sey, basarıya odaklanmamiz ve ona olan inancimiz

Yiğit Yatırım, Türk ekonomisinin farklı alanlarında faaliyet gösteren, imalat ve hizmet sektörlerinde yenilikçi ve çözüm odaklı projeler sunan bir faaliyetler topluluğu olarak kurulmuştur.
Yiğit Yatırım’in çalışma alanı; havacılık, savunma, uzay sanayi, denizcilik, gemicilik, yatırım, ar-ge, danışmanlık, medya, film, sahne sanatları, reklam ve tanıtım, yayın, akademi, araştırma faaliyetlerinden oluşmaktadır. Ekonomik faaliyetlerin tümü, Türkiye ve uluslararası merkezli yapılaşmalar aracılığıyla, uluslararası düzeyde organizasyonlar ve konusunda uzman kişi ve kurumların işbirliği altında gerçekleştirilmektedir.
Yiğit Yatırım, sosyal sorumluluk çalışmalarına, ekonomik faaliyetleriyle aynı oranda önem vermektedir. Özellikle sualtına yönelik sosyal sorumluluk projeleri, öncelikli grubu oluşturmaktadır. Yiğit Yatırım bünyesinde gerçekleştirilen sosyal çalışmaların tümü “Bambu Sosyal Sorumluluk” adı altında toplanan özel bir bölüm tarafından sürdürülmektedir.

Yiğit Yatırım, bünyesinde bulunan tüm faaliyetlerden hareketle, Türkiye’nin toplam ekonomik zenginliğine, giderek artan oranda katkıda bulunmayı ve bu süreçte üstüne düşen sosyal görevleri yerine getirmeyi ana hedef olarak benimsemiştir. Toplumdan aldığını yine topluma kazandırmayı ilke edinen şirketimiz, aynı zamanda kurum çalışanlarının refah ve huzurunu ödün verilmez bir değer olarak benimsemiştir.
Gelecekte, ulusal ve uluslararası düzeyde başarı elde edeceğine yürekten inandığımız kişi ve fikirlere güçlü olanaklar sunmak, Yiğit Yatırım’in öncelikli sorumlulukları arasında kabul edilmektedir.
Gerek ekonomik gerekse kültürel düzeyde geleceğe kurulan köprünün güçlü ve istikrarlı bir parçası olmayı hedefleyen Yiğit Yatırım, mevcut üretim alanlarını geliştirmeyi ve Yatırım bünyesine yeni üretim alanları katma çabalarını kesintisiz olarak sürdürecektir.

Yenilikçilik
Çözüm Odaklılık
Verimlilik
Özgünlük
Sürdürülebilirlik
Müşteri Memnuniyeti Çalışan Memnuniyeti Topluma Karşı Sorumluluk

Yiğit Yatırım`ın sürdürdüğü ticari faaliyetlerin temelinde dürüstlük, dinamizm ve tüm paydaşların çıkarlarını gözetme amacı vardır. Bu paydaşlara tüm müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar, çalışanlar ve Yiğit Yatırım `in içinde yaşadığı ve çalıştığı toplumun tüm bireyleri dahildir. Sürdürülebilir gelişme için, ticari faaliyetlerin kârlı bir şekilde sürdürülmesi ve kazanımların şirkete ve paydaşlara yansıtılması birincil öncelik taşır. Bunun yanı sıra, eldeki kaynakların sorumlu bir şekilde değerlendirilmesi ve yanlış kullanımlara engel olunması da ilke edinilmiştir.

Yiğit Yatırım, topluma anlamlı katkılar sağlarken aynı zamanda faaliyette olduğu iş kollarıyla paralellik gösteren projeler geliştirir ve uygular. Dolayısıyla firmamız, hem gerçekleştirilecek anlamlı projeleri hem de kurumsal desteğe en çok ihtiyaç duyulan kültür-sanat, çevre ve eğitim alanlarını kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında sahiplenmiş durumdadır.

Sosyal sorumluluk projeleri belirlenirken, bunların Yiğit Yatırım kurumsal kimliğiyle ve hedef kitleyle uygunluğu değerlendirilir. Ayrıca desteklenecek projelerin topluma kalıcı faydalar sağlayacak projeler olmasına dikkat edilir. Deniz, Kültür-sanat, çevre, eğitim gibi tüm alanlardaki projelerin dikkate değer ve ölçülebilir etkiler yaratması hedeflenir. Bununla beraber kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde sivil toplum kuruluşlarıyla uzun vadeli işbirlikleri gerçekleştirilerek, projelerin bütünsellik oluşturması ve Yiğit Yatırım markasına toplam bir katkı yapması amaçlanır.

İLETIŞIM ADRESLERI

444-9-948
info@yigityatirim.com

BROOKLYN

NY 10128

İstanbul Cad. Altınova Mah.

No:428 Kat:10-11 Daire:39 Osmangazi/BURSA

İstanbul Cad. Alaşarköy Mah.

No:24
Osmangazi/BURSA